To nowo powstałe osiedle domów koło Bydgoszczy. Miejsce jest niezwykłe, bo jeszcze do niedawna istniała w tym miejscu fabryka łodzi. Teraz to Ty możesz znaleźć tu swoją spokojną przystań. Jagodowo to cicha miejscowość, która dzięki dogodnemu położeniu daje możliwość korzystania z przywilejów jakie daje duże miasto, a jednocześnie zapewnia spokój, ciszę i kontakt z naturą.

To nowo powstałe osiedle domów koło Bydgoszczy. Nasze domy zostały zaprojektowane tak by były piękne ale przede wszystkim funkcjonalne. Każdy posiada własny ogród, garaż i miejsca parkingowe. Istnieje także możliwość wykończenia domu pod klucz.

Nasze domy zostały zaprojektowane tak by były piękne ale przede wszystkim funkcjonalne. Każdy posiada własny ogród. garaż i miejsca parkingowe. W podstawowej wersji oddajemy je w stanie deweloperskim. Wybierając tę wersję otrzymasz klucze do mieszkania, w którym będą już położone gładzie, rozprowadzona kompletna instalacja elektryczna z gniazdkami i włącznikami, przyłącze tv wraz z internetem, wstawione okna pcv trzyszybowe, wysokiej jakości drzwi wejściowe, zdalnie sterowana brama garażowa. Całość budynku jest podłączona do instalacji grzewczej z piecem gazowym, ogrzewaniem podłogowym na parterze i grzejnikami na piętrze. Istnieje także możliwość wykończenia domu pod klucz. Każdy budynek możemy zaopatrzyć w smart systemy, jak i urządzić według Twoich wskazówek. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Port Jagodowo znajduje się zaledwie 10 km do centrum Bydgoszczy, 3 km do Myślęcinka i w odległości 25 minut od Zalewu Koronowskiego. Ponad to w pobliżu inwestycji znajdują się plac zabaw dla dzieci, przystanek autobusowy, sklepy i szkoły.

Informacje o projekcie

Adres:Bydgoska 4, Jagodowo - Osielsko

Typ budowy:nowe budownictwo

Budowane lokale:13 domów szeregowych

Rozpoczęcie budowy:wrzesień 2019

Oddanie do użytkowania:kwiecień 2021

aktualna ofertawolne lokale informacje o okolicyotoczenie katalog - pobierz TUTAJ

wyjątkowy
design
10 km do Bydgoszczy
3 km do
Myślęcinka
plac zabaw
dla dzieci
przystanek autobusowy
sklepy, szkoła, zabawa