Jagodowo na start

Jagodowo to dla nas miejsce szczególne. Na terenie po dawnej fabryce łodzi budujemy osiedle domów jednorodzinnych. Na etapie projektowania założyliśmy, że każdy z domów musi być taki funkcjonalny, jak gdybyśmy budowali go dla siebie. Wdrożyliśmy mnóstwo drobnych ułatwień i ciekawych rozwiązań.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy trzy typy domów różniące się wielkością oraz rozmieszczeniem pomieszczeń. W tej chwili mamy gotowe fundamenty pierwszych pięciu domów. W drugim etapie powstanie kolejne osiem. Jeśli chcesz poznać nasze projekty zapraszamy na stronę port-jagodowo.pl

Jagodowo to niewielka miejscowość położona pod Bydgoszczą w sąsiedztwie Myślęcinka, niedaleko zalewu koronowskiego. Doskonała lokalizacja sprawia, że mieszkańcy będą mogli cieszyć się z przywilejów jakie daje duże miasto, a jednocześnie wracać do spokojnego i położonego na zaciszu domu. W pobliżu lasy i ścieżki rowerowe. Możesz cieszyć się tym wszystkim już w kolejne wakacje. Pierwsze domy chcemy oddać latem 2020! Sprzedaż prowadzi Pracownia Nieruchomości, tel. 52 307 107 31.