60%sprzedane mieszkania

Stroma 17 Bydgoszcz

Kompleks budynków przy ul. Stromej urzekł nas solidną konstrukcją z cegły oraz swoim położeniem. Usytuowany w centrum Bydgoszczy, jednocześnie jest oddalony od zgiełku wielkiego miasta. Mieszkańcy znajdą chwilę spokoju i wytchnienia w Dolinie Pięciu Stawów, która sąsiaduje z ulicą Stromą. Dodatkowo w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły czy placówki medyczne.

Budynek główny składa się z dwóch kondygnacji. Znajdują się w nim cztery mieszkania. Piąty lokal znajduje się w budynku samodzielnym. Teren ogrodzony z bramą o napędzie elektrycznym. Do każdego z lokali przynależne miejsce parkingowe.

Budynki przy ul. Stromej to kompleks po kapitalnym remoncie, który został przekształcony na pięć lokali, tworzących kameralną wspólnotę. Budynek główny składa się z dwóch kondygnacji. Znajdują się w nim cztery mieszkania. Piąty lokal znajduje się w budynku samodzielnym. Teren ogrodzony z bramą o napędzie elektrycznym. Do każdego z lokali przynależne miejsce parkingowe. Kompleks zlokalizowany 200 metrów od Placu Poznańskiego, 10 minut pieszo do centrum.

Informacje o projekcie

Adres:Stroma 17, Bydgoszcz

Typ budowy:budynek ceglany

Budowane lokale:4 mieszkania, 1 lokal usługowy

Rozpoczęcie budowy:wrzesień 2018

Oddanie do użytkowania:wrzesień 2019

aktualna ofertawolne lokale informacje o okolicyotoczenie katalog - pobierz TUTAJ

budynek
ceglany
dobra inwestycja
pod wynajem
parking
 
10 min. pieszo
do centrum
sklepy, szkoła, zabawa
dolina pięciu stawów